Біля Волині викрили склад краденої європейської сільгосптехніки

17 січня 2017 232 0
Займався нелегальним промислом 29-річний житель с. Янув
volga.lutsk.uaЗаймався нелегальним промислом 29-річний житель с. Янув

Біля кордону з Волинню виявлено цілий склад викрадених у країнах ЄС тракторів та іншої сільгосптехніки. Про це повідомляє «Волинська газета».

Чергова спільна акція співробітників Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща у Хемлі і Кримінальної поліції Любліна принесла черговий «улов». Як інформує прес-служба ДВПВРП, на території однієї з приватних фірм біля с. Янув, що спеціалізується на продажу сільгосптехніки, виявлено 3 трактори та кілька інших механізмів для обробітку полів. Дослідження реєстраційних знаків основних агрегатів засвідчило, що всі вони раніше були викрадені в країнах Євросоюзу та готувалися до незаконного переправлення через МАПП «Дорогуск-Ягодин» в Україну.

Займався нелегальним промислом 29-річний місцевий житель, в якого заарештовано техніки на суму понад 40 тис. злотих. Наразі він дає свідчення, кому саме в Україні збував чужу власність.

«З початку листопада, коли прикордонники та поліція почали діяти спільно, в Люблінському воєводстві уже затримано 10 тракторів і велику кількість машин для сільгоспробіт на суму понад 4 млн польських злотих», – деталізують у Надбужанському відділі Прикордонної варти.

Заходи проводилися на виконання спеціальної постанови Прокуратури м. Грубєшув.

Виконано за допомогою Disqus