Аграрії не можуть отримати ПДВ на спецрахунки через відсутність реєстрів ДФС

18 січня 2017 75 0
На сьогодні, казначейство досі не підтвердила надходження реєстрів
kurkul.comНа сьогодні, казначейство досі не підтвердила надходження реєстрів

Державна казначейська служба не може перерахувати кошти на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств в установах банків.

Про це повідомляється на офіційному веб-порталі Держказначейства.

Накладка у роботі казначейства стала через відсутність надісланих реєстрів з реквізитами спеціальних рахунків від Державної фіскальної служби України.

За інформацією казначейства, на 18 годину 16 січня 2017 р. таких реєстрів до казначейства не надійшло.

«Казначейством у регламентований час 16 січня 2017 р. здійснено розподіл коштів, що надійшли 13 січня 2017 р. на додаткові електронні ПДВ-рахунки сільськогосподарських підприємств, на їх електронні рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ для подальшого спрямування до держаного бюджету та на спеціальні рахунки таких платників в установах банків у розмірах, встановлених статтею 209 Податкового кодексу України, що діяла до 1 січня 2017 р.».

Враховуючи зазначене, казначейство обіцяє забезпечити перерахування розподілених коштів вже після отримання від Державної фіскальної служби України реєстрів з реквізитами спеціальних рахунків сільгосппідприємств в установах банків. Проте, за даними сайту Держказначейства, реєстри з реквізитами ДФС так і не були надані.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus