На Запоріжжі надходження плати за землю на  130 млн перевищує минулорічний показник

27 листопада 2017 51 0
Державна фіскальна служба України
sfs.gov.uaДержавна фіскальна служба України

З початку року надходження плати за землю у Запорізькій області склали майже 911 млн грн, що на 130 млн перевищує рівень сплати у січні-жовтні 2016 р., повідомляє пресс-служба Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Близько 80% від загальної суми забезпечили платники-юридичні особи, перерахувавши до бюджету 722 млн, фізичні особи  — 189 млн.

«На зростання доходів бюджетів від цього платежу впливає прийняття органами місцевого самоврядування нових ставок земельного податку та розмірів орендної плати та застосований у 2017 р. підвищений коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі — 1,06. Крім того, запровадження нової грошової оцінки землі у деяких населених пунктах, у тому числі, в обласному центрі, дозволило отримувати більші суми. На зростання надходжень також вплинула реєстрація нових платників, укладання додаткових угод до діючих договорів оренди тощо», — повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Також вона наголосила, що заходи з детінізації у сфері земельних відносин та належна сплата за земельні ділянки забезпечує бюджетам територій додаткові фінансові ресурси, оскільки плата за землю повністю зараховуються до місцевих скарбниць та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Виконано за допомогою Disqus