Реклама

Аграрії Чернігівщини закупили половину необхідного пального для посівної

29 січня 2017 40 0
Уже відремонтовано більше 80% наявної техніки
Kurkul.comУже відремонтовано більше 80% наявної техніки

Аграрії Чернігівщини активно готуються до весняно-польових робіт. Уже відремонтовано більше 80% наявної техніки, проводиться закупівля нової. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

Стан готовності сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт та забезпечення паливно-мастильними матеріалами агропідприємств області обговорили фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під час Skype-наради зі спеціалістами райдержадміністрацій. У ході наради обговорені питання придбання сільськогосподарської техніки та обладнання через Чернігівську філію Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» на умовах фінансового лізингу.

Для забезпечення виробничих процесів у першому кварталі агровиробниками закуплено половину необхідного об’єму пального. Наразі проблем тут не виникає.

Серед порушених питань — реєстрація, постановка та зняття з обліку сільськогосподарської техніки. З початку цього року у зв’язку з ліквідацією Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області функції відділу технічного нагляду передані Головному управлінню Держспоживслужби в Чернігівській області. Запустити процес реєстрації, постановки та зняття з контролю агротехніки планують з лютого.

Крім того, в ході наради обговорені питання запобігання виробничому травматизму та попередження пожеж в агропромисловому комплексі області.

Увага акцентувалась на посиленні з боку управлінь на відділів АПР РДА контролюючої та координаційної діяльності щодо проведення профілактичних заходів з охорони праці серед працівників сільськогосподарських підприємств регіону в поточному році.

Виконано за допомогою Disqus