Польща зацікавлена у співпраці з українськими аграріями— Трофімцева

30 січня 2017 72 0
Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань Євроінтеграції
kurkul.comОльга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань Євроінтеграції

Дискусія з представниками аграрного сектору Польщі показала, що польські колеги високо оцінюють перспективи співпраці у рамках Угоди про вільну торгівлю між ЄС та Україною. Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, можлива співпаця знижує рівень торговельних та інвестиційних бар'єрів для бізнесу обох країн, а також наближає українських виробників до європейських стандартів у виробництві та переробці аграрної продукції.

Також вона зазначила, що особливо цікавими для польських колег є такі напрямки співпраці, які б дозволили розвивати більш тісний контакт у прикордонних регіонах обох країн.

Зокрема, тут можуть бути здійснені спільні проекти з переробки, зі створення логістичних центрів, а також з виробництва та реалізації регіональних продуктів, наприклад, із захищеними географічними назвами.

«Тому ми, як міністерство, будемо і надалі розвивати плідну співпрацю в аграрному секторі з нашими польськими колегами. Як показав форум, ця зацікавленість є взаємною», — резюмувала Ольга Трофімцева.

Виконано за допомогою Disqus