Урожайність люцерни Бучачагрохлібпрому б'є рекорди

30 липня 2015 68 0
Урожайність люцерни Бучачагрохлібпрому б'є рекорди
Strana-sovetoff.ruУрожайність люцерни Бучачагрохлібпрому б'є рекорди

У с. Осівці Бучацького району (Тернопільська область) товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» днями завершив збирання третього укосу люцерни на сінаж, повідомляє прес-служба підприємства.

«На окремих полях показники врожайності зеленої маси досягає 10-12 т/га за один укіс. Рослина є ідеальною для годівлі молодняку та дійного стада, у нас в господарстві навіть кажуть, що без люцерни якісного молока не буде. Саме тому ми щороку збільшуємо площі під посіви цієї цінної кормової культури», — розповідає заступник директора по рослинництву товариства з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» Борис Рудюк.

За його словами, сінаж закладають з вологістю, що не перевищує 50 % та часткою протеїну — 17,8.

«Усе працює автоматизовано, – у залежності від потоку маси, комбайн самостійно регулює кількість внесення консервантів, що сприяє високій якості ферментації зеленої маси під час сінажування та попереджає розвиток пліснявих грибів і клостридій», — додає він.

Також додається, що до настання морозів у господарстві планують здійснити ще як мінімум два укоси люцерни, адже завдяки правильним агротехнічним заходам, польова рослина дає хороші перспективи подальшого росту.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%
Матеріали за темою