Вимога МВФ може прискорити приватизацію «Укрспирту» — Кутовий

2 лютого 2017 68 0
До кінця 2017 р. галузь повинна бути приватизована
FacenewsДо кінця 2017 р. галузь повинна бути приватизована

Вимога від Міжнародного валютного фонду щодо закону про демонополізацію спиртової галузі може пришвидшити процес приватизації «Укрспирту», повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, коментуючи питання часових термінів приватизації «Укрспирту».

«Є вимога МВФ, щоб закон про приватизацію і демонополізацію галузі був проголосований в пакеті законопроектів, які передбачаються в рамках програми співпраці з МВФ. Це вселяє в мене надію, що закон буде внесений в порядок денний Ради досить швидко», — зазначив Тарас Кутовий.

Читати по темі: Україні потрібна приватизація ДП Укрспирту — Солонтай

Міністр зауважив, що закон вже декілька разів планувалось включити до поряду денного сесії, і жодного разу це питання не набирало більше 200 голосів. Тому спрогнозувати, коли саме «Укрспирт» буде приватизовано досить складно.

«В цьому законі ми заклали положення, що до кінця 2017 р. галузь має бути приватизована. Але важливе питання – коли цей закон буде проголосований? Якщо він буде проголосований в лютому, то у нас є вікно можливостей зробити підготовку, передачу, залучити юристів, аудиторів для здійснення процесу. Але якщо у грудні, то вже вибачте. Усе залежить від того, скільки в нас є часу, щоб провести підготовчу роботу, внутрішню», — повідомив очільник мінагропроду.

Виконано за допомогою Disqus