На Черкащині стартував аграрний проект ЕС

29 травня 2015 91 0
На Черкащині стартував аграрний проект ЕС
facebookНа Черкащині стартував аграрний проект ЕС

У Черкаській області в рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» стартував проект Європейського союзу покликаний допомогти аграріям, повідомила на своїй сторінці в facebook заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

В рамках проекту. за 2,5 року Черкаська область отримає 491 тис. євро технічної допомоги на створення 50 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Це забезпечить 300 нових робочих місць.

«Основне завдання проекту: забезпечити зростання кооперативного руху та зменшити рівень безробіття на селі. Завдяки допомозі Євросоюзу ми створюємо умови для зростання доходів працездатного населення!», — каже Владислава Рутицька.

Крім того, проектом буде забезпечено створення комунального підприємства «Центр розвитку сільськогосподарських кооперативів», придбання мініферм для розведення кроликів, придбання обладнання, яке буде передано в кооперативи. В рамках проекту буде проведено 20 інформаційних семінарів для 400 голів сільських рад і безробітних і 10 навчальних тренінгів-стажувань.

«У мене є надія, що проект на Черкащині буде успішним, а сільські жителі об'єднають зусилля для підвищення власних доходів, це в свою чергу, матиме позитивні наслідки для всього бюджету України!», — підсумувала заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus