Вінницький фермер віддав на передову 210 тушок баранів із власного стада

4 лютого 2017 82 0
Чоловік вирізав ціле стадо аби забезпечити солдатів на передовій
VlasnoЧоловік вирізав ціле стадо аби забезпечити солдатів на передовій

Вінницький фермер Олег Шкурат, який проживає в місті Бар, передав на передову 210 тушок баранів. Про це повідомляє видання Vlasno.info.

Чоловік вирішив вирізати ціле господарство, яке вирощував близько двох років, аби забезпечити солдатів на передовій екологічно чистим нежирним м'ясом.

«Постійно возимо їжу на передову разом з волонтерами, ще із самого початку війни на сході України. Якщо не виходить поїхати самому, то обов'язково щось передаю. Поки я працюю на фермі або в полі, дружина робить необхідні закупки, знаходить людей, які долучаються, і так назбирується кілька бусів волонтерської допомоги», — розповідає фермер.

За словами Олега Шкурата, він разом із дружиною вирішили зробити добру справу та передати на передову м'яса.

Усі 210 тушок завезти за один раз неможливо, тому волонтери везуть їх по 20 штук у різні села на передовій, аби нагодувати якомога більшу кількість солдатів. Забивати й розбирати баранів допомагають сільські жителі. Перші тушки завезли в реабілітаційні центри та госпіталі.

Волонтери привезли не лише свіжину, а й тушонку, закрутки, фрукти, воду та солодощі. Одна жінка навіть спеціально для солдатів у пластмасових відерцях передала антизастудний засіб з меду, лимонів та імбиру, який готує на власній кухні.

«Цю акцію ми з Олегом назвали «Свіжина на передову». Ми вже їздили в реабілітаційні центри, госпіталі та на лінію фронту від Покровського до Сєвєродонецька. Під час останньої поїздки були на Світлодарській дузі, де воює грузинський легіон. Також побували в Мар'їнці та Красногорівці», – каже волонтер Валентин Белінський.

Виконано за допомогою Disqus