Claas представила комплектацію Comfort для причепів Cargos 700

6 лютого 2017 53 0
Claas Cargos 760
ClaasClaas Cargos 760

Лінійка причепів для транспортування силосу Cargos 700 від Claas поповнюється новим функціоналом, що підвищує комфорт при їх експлуатації. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Крім стандартного устаткування, у нових моделей Cargos 760, 750 і 740 з оснащенням типу Comfort з'явилися додаткові робочі можливості, в тому числі оптимізована гідравлічна система, закриття кузова причепа і поліпшене освітлення. Крім того, управління всіма функціями тепер повністю сумісне з ISOBUS і здійснюється через додаток EASY або з планшета.

У нових моделях Cargos 700 Comfort з робочою гідравлікою Loadsensing з'явилася можливість простим натисканням кнопки запускати всі робочі операції при експлуатації причепа. Транспортним засобом можна керувати як через будь-який сумісний з ISOBUS термінал, так і за допомогою планшета з встановленим додатком EASY. Всі основні операції можуть бути запрограмовані на функціональні кнопки трактора, що забезпечує додатковий комфорт, особливо при використанні в кабіні джойстика управління.

Всі моделі Cargos 700 Comfort обладнані гідравлічно регульованим дишлом. Це забезпечує оптимальне управління причепами на всіх важливих етапах їх експлуатації, таких як транспортування, прибирання, розвантаження або одночасна робота з кормозбиральним комбайном. На терміналі можна зберегти до чотирьох положень дишла, так що пристрій автоматично переміститься в необхідну позицію, як тільки водій вибере відповідні налаштування в меню.

Устаткування в моделях Cargos 700 Comfort також включає в себе поліпшену систему освітлення. У неї входять загалом одинадцять додаткових світлодіодних ліхтарів, які легко управляються з терміналу, забезпечуючи всебічне освітлення робочої зони в будь-якій ситуації. Водій може зберігати налаштування для конкретних процесів, наприклад, для транспортування або розвантаження. Вони активуються простим натисканням кнопки.

Безпека на дорозі навіть при повному завантаженні причепа у всіх моделях Cargos 700 тепер забезпечується завдяки кузову, що закривається за допомогою гідравлічного приводу. Секції даху розсуваються вліво і вправо, що гарантує безпеку при завантаженні.

Нові моделі Cargos 700 Comfort мають таку ж високу міцність, як і стандартні Cargos 700 і представлені з об'ємом завантаження 48,5 м³, 42,5 і 36,5 м³ м³. За рахунок додаткового обладнання обсяг можна збільшити на 2,5 м³. Причіп також може бути додатково оснащений двома дозувальними вальцями.

Як і для всіх моделей Cargos, для нової версії передбачений широкий вибір шин та шасі. Асортимент шин збільшився ще більше з можливістю вибору варіантів для конкретних експлуатаційних завдань, а розміри варіюються від 57 см (22,5 дюйма) до 77,5 см (30,5 дюйма). Модульне шасі є або з тандемною віссю (допустиме навантаження на вісь 18 або 20 т), або з потрійною віссю (допустиме навантаження 27 або 30 т). Всі шасі мають або механічну підвіску, або систему гідравлічної стабілізації бічного ухилу з гідравлічною підвіскою в якості додаткового обладнання.

Виконано за допомогою Disqus