Фермери мають отримати пріоритет в рамках введення ринку землі

7 лютого 2017 81 0
Фермери мають отримати першочергове право доступу до земель в разі відкриття ринку
kurkul.comФермери мають отримати першочергове право доступу до земель в разі відкриття ринку

Фермерам потрібно надати пріоритетне право доступу до сільськогосподарських земель після відкриття ринку, пише AgroPolit.com.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, виступаючи на Національному аграрному форумі «Перспективи розвитку земельної реформи в Україні. Державна підтримка агропромислового комплексу».

«Я вважаю, що фермери мають отримати першочергове право доступу до земель в разі відкриття ринку сільськогосподарських земель… Крім того, наше завдання — не допустити не правильних кроків. Саме тому сьогодні і відбувається пошук земельного діалогу разом з аграріями», — пояснив він.

На думку Тараса Кутового, після цього буде сформовано єдине бачення проведення земельної реформи.

«Якщо нинішній стан справ ( на земельному ринку. — оренда тощо. – Авт.) — ідеальний у вашому розумінні, то це теж рішення і бачення. З нього можна формувати певну позицію Але я б хотів, щоб у земельному питанні була динаміка і поступовий руху вперед», — звернувся аграрний міністр до присутніх у залі фермерів та середніх сільгоспвиробників.

Додається, що організаторами форуму виступили — Громадська рада при Міністерстві аграрної політики та продовольства, Об’єднавчий комітет аграріїв Хмельниччини. На зібранні присутні аграрії з 17 областей України.

Виконано за допомогою Disqus