Птахівникам варто зосередити увагу на вирощуванні гусей і качок — думка

21 лютого 2017 329 0
Птахівникам варто зосередити увагу на вирощуванні гусей і качок
kurkul.comПтахівникам варто зосередити увагу на вирощуванні гусей і качок

У галузі птахівництва є вільні ніші, які можна зайняти промисловим птахівникам.

Про це у рамках Дня Франції під час виставки «Зернові технології 2017» розповів начальник управління агроекспертизи ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Василь Білозерських.

Бройлерне і яєчне виробництво в Україні контролюється не більше, ніж десятьма компаніями. Тому місця для дрібних та середніх фермерів у цьому секторі сільгоспвиробництва є.

«З одного боку можна констатувати, що новим гравцям нічого робити у цьому секторі, а з іншого — є багато цікавих проектів, нішеві напрямки, якими не займаються великі компанії. Це вирощування гусей, качок, фермерської курки, що створює можливості для розвитку», — розповів Василь Білозерських.

Також чоловік зазначив, що у галузі свинарства та молочного скотарства ситуація гірша. Наразі в Україні діє всього близько 350 промислових молочно-товарних ферм (ферми, які мають більше 150 корів). А стрімке падіння поголів’я свиней в Україні взагалі є драмою для народу, у якого національним продуктом є сало.

«Це досить ризикована галузь. Ще три роки тому я говорив, що ми зірвали ринок агрострахування тим, що жодна зі страхових компаній не захотіла застрахувати нам ризик виникнення африканської чуми свиней. З іншого боку ми розуміємо, що альтернатив розвитку агробізнесу без розвитку тваринництва немає», — додав він.

Вікторія Сумченко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою