Бартер допомагає грецьким фермерам виживати

41
0
Бартер допомагає грецьким фермерам виживати
Fb.ruБартер допомагає грецьким фермерам виживати

Коли минулого місяця в Греції закрилися банки — багато фермерів залишилися без готівкових коштів і не змогли платити постачальникам, пише Аgro2b.

В умовах жорсткої економії фермери почали неофіційний обмін продуктами, щоб із готівкою обійти кризу. Тепер деякі працівники на фермах отримують оплату за працю в натуральній формі, фермери обмінюються обладнанням один із одним замість того, щоб купувати або орендувати його.

У країні швидко зростає бартерна економіка, про яку деякі греки жалкують, бо вважають, що це крок назад, у минулі століття, а деякі — спокійно застосовують практичний засіб економічного виживання в короткостроковій перспективі.

За орендування полів фермери погоджуються платити частиною врожаю.

Точні дані про масштаби бартеру недоступні, так як більша його частина проводиться неофіційно. Але діяльність на онлайнових платформах і непідтверджена інформація від фермерів і компаній показує, що бартер швидко зростає.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus