«АгроАрена» розпочала співпрацю з «Кредобанком»

27 лютого 2017 110 0
Клієнти «Агро Арени» можуть отримати кредит за ставкою від 0,01%
vykupauto.ruКлієнти «Агро Арени» можуть отримати кредит за ставкою від 0,01%

Компанія «Агро Арена», відома серед аграріїв наданням комплексних рішень для ведення агробізнесу, розпочала співпрацю з «Кредобанком». Завдяки спільному рішенню клієнти «Агро Арени» можуть отримати кредит на ведення бізнесу за ставкою від 0,01%.

Згідно з умовами програми, кредит за фіксованою ставкою в 0,01% надається на строк до трьох місяців. Якщо клієнт «Агро Арени» захоче отримати кредит на 6 місяців, ставка за ним складе 4,4%. Ставка за кредитом на 9 місяців складе 9,4%, а на 12 місяців – 11,7%. Усі ці кредити можна отримати без будь-яких комісій за видачу чи управління.

Компанія «Агро Арена» пропонує своїм клієнтам комплексні рішення у сільськогосподарському виробництві. Звернувшись до менеджерів компанії, аграрії можуть отримати як консультаційну підтримку, так і весь спектр матеріально-технічних ресурсів, вигідне кредитування від провідних банківських установ і страхування від найбільших міжнародних страхових компаній.

«Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві.

Виконано за допомогою Disqus