BKT презентує нові шини на SIMA 2017

27 лютого 2017 34 0
BKT Agrimax V-Flecto
BKTBKT Agrimax V-Flecto

Компанія BKT представила на виставці SIMA 2017 сім шин для сільськогосподарських машин. Новинкою цього року стала шина Agrimax V-Flecto.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Нова шина Agrimax V-Flecto змонтована на прозорому тракторі з плексигласу. Вона характеризується високою вантажопідйомністю і швидкістю пересування, відмінною флотацією, мінімальним ущільненням ґрунту та зменшення витрат палива.

Підбірку найкращих шин компанії можна подивитися на другому стенді BKT (павільйон 7, стенд E008).

Тут представлені:

Agrimax Force: в типорозмірі IF 900/60 R 42, що володіє характеристиками, відповідними для особливо потужних тракторів (понад 250 л. С.). Особливість шини полягає в IF-технології, переробленої BKT, яка дозволяє працювати при низькому тиску, зменшуючи тим самим ущільнення ґрунту. Завдяки індексу швидкості D шина Agrimax Force дозволяє розвивати швидкість до 65 км/год без зміни внутрішнього тиску.

Agrimax Sirio: шина призначена для тракторів підвищеної потужності, а також для буксирування причепів і важких вантажів. Agrimax Sirio дозволяє розвивати швидкість до 70 км/год навіть при великому завантаженні (індекс швидкості E), а за рахунок низького опору коченню забезпечує економію палива і знижує забруднення навколишнього середовища. На виставці SIMA буде представлена ​​шина Agrimax Sirio типорозміру 540/65 R 34.

Agrimax Spargo: ця шина, представлена ​​в типорозмірі VF 380/90 R 46, спеціально створена для дощувальних машин, які здійснюють полив рядових посадок; вона розроблена на основі VF технології, переосмисленої BKT в новому ключі, і забезпечує більш високу вантажопідйомність при постійному тиску в порівнянні зі стандартними шинами даного типорозміру.

FL630 Super: багатофункціональна шина з особливими протекторами та технічними характеристиками, що дозволяють експлуатувати її на будь-якому ґрунті; крім цього, вона характеризується хорошою міцністю і рівномірністю руху, в тому числі під час руху по дорогах. На SIMA виставлений екземпляр типорозміру 750/60 R 30.5.

FL 630 Ultra: ця шина, призначена для гноєрозкидачів, причепів і автомобілів-цистерн, відрізняється чудовими робочими характеристиками при пересуванні по дорогах і в польових умовах; численні шипи і посилена п'ята збільшують міцність виробу і розширюють сферу його застосування. На SIMA експонується шина типорозміру 710/50 R 26.5.

Multimax MP 527: багатофункціональна радіальна шина з міцними боковинами і протектором, що забезпечує чудове поєднання з поверхнею, сприяє максимальній стійкості телескопічних підйомників. Шина, виготовлена ​​зі спеціальної суміші, є надійною і стійкою до розрізів і розривів. На SIMA експонується шина типорозміру 460/70 R 24.

Нагадаємо, що виставка SIMA 2017 проходить в Парижі з 26 лютого по 2 березня.

Виконано за допомогою Disqus