Страхові компанії завищують аграріям тарифи — думка

3 серпня 2015 43 0
Страхові компанії завищують аграріям тарифи — думка
Кurkul.comСтрахові компанії завищують аграріям тарифи — думка

Агрострахування для дрібних та середніх виробників має обов'язковий характер, і, в основному, пов’язано це з форвардними контрактами, які укладають з Аграрним фондом України чи приватним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України», а також заставними зобов'язаннями перед кредиторами, так вважає директор департаменту маркетингу страхової компанії «ПРОВІДНА» Владислав Новак, пише Кurkul.com.

«Агрострахування дозволяє виробникові отримати компенсацію не тільки при повній втраті врожаю, пов'язаній зі стихіями та іншими ризиками, а й отримати часткову компенсацію при недоборі врожаю, пов'язану зі зниженням врожайності», — пояснює він.

Читати по темі: «Нові умови аграрного страхування»

Також додає, що при цьому на перше місце для страхових компаній виходить правильна оцінка посівів і технологій виробництва. Для цього необхідний кваліфікований персонал і напрацьований досвід.

«Враховуючи певні складнощі з персоналом і відносно невеликий досвід у агрострахуванні, компанії намагаються компенсувати збитки підвищенням тарифів, що робить непідйомним цей продукт для звичайного фермера», – переконаний Владислав Новак.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.5мм

Вологість

41%
Матеріали за темою