Мінагропрод відібрав кандидатів на очільників ДП

3 серпня 2015 34 0
Мінагропрод відібрав кандидатів на очільників ДП
Latifundist.comМінагропрод відібрав кандидатів на очільників ДП

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбувся перший етап відбору кандидатів на посади директорів низки стратегічних державних підприємств, пише сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, для участі в конкурсах на посади директорів приватного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та державного підприємства «Укрспирт» допущені 41 та 34 кандидати відповідно.

«Конкурсна комісія визначила кандидатів, які не можуть брати участь у відборі через неповний пакет документів. Зокрема, на конкурс директора ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» загалом надійшло 45 заяв від претендентів. Для участі в подальших етапах допущено 41 з них», — пише сайт.

Також додається, що кандидати, які успішно подолали перший етап конкурсного відбору, матимуть принаймні 20 днів для підготовки конкурсних пропозицій щодо стратегії розвитку обраних державних компаній. Наприкінці серпня-початку вересня вони повинні будуть захистити ці пропозиції перед конкурсною комісією, деякі з них можуть отримати запрошення на додаткові співбесіди.

Подробиці щодо існуючих вакансій, умов проведення конкурсів та переліку необхідних документів можна дізнатися за посиланням: http://minagro.gov.ua/node/15537

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%
Матеріали за темою