Реклама

Минулорічні результати цукрової галузі створюють умови для подальшого розвитку галузі — Кутовий

28 лютого 2017 58 0
У поточному сезоні аграрії отримали 6,9 т цукру з 1 га, що втричі більше, ніж в 2010 р.
kurkul.comУ поточному сезоні аграрії отримали 6,9 т цукру з 1 га, що втричі більше, ніж в 2010 р.

Українські аграрії виростили не тільки гарний врожай цукрових буряків, але й якісний. Покращення якості сировини дало змогу у поточному сезоні отримати 6,9 т цукру з 1 га, що втричі більше, ніж в 2010 р.

Про це сказав міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий на першому Міжнародному конгресі для виробників та переробників цукрових буряків.

«Визначний момент попереднього року — збільшення у цукровій галузі всіх показників. Це великі показники, які фактично створюють передумови для подальшого зростання галузі», — наголосив міністр.

Завдяки зростанню врожайності у 2016 р. валовий збір цукрових буряків із площі 290 тис. га склав 13,2 млн т, тоді як у 2000 р. таку ж кількість цукросировини було зібрано із площі у 747 тис. га.

«2016 р. можна визначити як рік чіткої динаміки. На 25% до попереднього року збільшилися площі під цукровим буряком, на 30% — виробництво цукросировини, на 40% — виробництво цукру. Така динаміка вражає, якщо говорити про світову практику», — зазначив очільник аграрного міністерства.

На завершення виступу Тарас Кутовий висловив впевненість, що цукрова галузь має фахівців, здібності і сили щоб рухатися вперед.

«У галузі дуже амбітні плани — цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру. Дуже добре коли бажання та амбіції досягаються», — сказав міністр.

Виконано за допомогою Disqus