За 5–10 років роботи заполонять сільське господарство

18 березня 2017 509 0
Роботи - майбутнє сільського господарства
aggeek.netРоботи - майбутнє сільського господарства

Робота сільськогосподарських роботів не буде обмежуватися обробкою та моніторингом полів. Роботи автоматизують майже будь-який процес виробництва їжі, повідомляє сайт aggeek.net.

Роботи вже не є далеким майбутнім, вони є частиною нашого повсякденного життя. За кілька років «просунуті» фермери будуть обробляти поля за допомогою роботів, а самі будуть лише контролювати процес.

Ось кілька прогнозів про те, як роботи зроблять сільське господарство автономним.

1. Розробники роботів зможуть витіснити виробників великої агротехніки.Вірогідно, що компанії-виробники роботів зможуть сформувати свій ринок зі значимими учасниками. Роботи зможуть автоматизувати роботу тракториста і люди з’являтимуться на полі лише для перевірки виконаної роботи. На невеликих фермах замість крупногабаритної техніки можна буде обійтися кількома компактними роботами. Існує й інший прогноз: великі корпорації скуповуватимуть компанії з розробки роботів, або розширити свій асортимент роботами.

2. Збором даних займуться роботи.Сьогодні дані про стан ґрунту і посівів збирають різні сенсори, але в майбутньому цей обов’язок візьмуть на себе роботи. Вони нагадуватимуть фермерам коли вмикати-вимикати системи поливу, інформуватимуть про хвороби рослин, прогнозуватимуть урожайність і сповіщатимуть про те, коли краще зібрати врожай. Деякі завдання виконують сучасні апарати, але майбутні будуть більш функціональними.

3. Стануть популярними роботи-садівники.Роботи зможуть допомагати вирощувати рослини. Такі апарати існують вже й сьогодні. Кілька роботів замінять цілий склад інвентарю та попіклуються про рослини.

4. Вертикальні та криті ферми зможуть стати автономними.Криті ферми та вертикальні ферми завжди високотехнологічні, вони обладнані великою кількістю датчиків та системою штучного освітлення. Роботи зможуть автоматизувати процес вирощування, збору і зберігання урожаю.

5. Аграрні роботи будуть проводитися не лише на полях та городах.Роботи зможуть допомогти покращити екологію або стати частиною сільської общини для знаходження оптимального рішення її проблеми. Один робот зможе інформувати ціле поселення риболовів чи фермерів про найбільш підходящий час для посадки рослин чи збору риби.

Виконано за допомогою Disqus