Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
Вчені з Ізрaїлю вивели лису породу курей

В Ізраїлі вчені змогли створити нову породу курей, які не мають пір’яного покриття і є абсолютно лисими. Лисих курей вдалося вивести шляхом схрещування бройлерів, повністю позбавлених пір’я, зі звичайними породами, передає сайт new-s.com.ua.
Вчені, які протестують проти виведення нової породи, стверджують фахівці створили генномодифіковану породу, але один з творців лисих курей Авігдор Каханер заперечує ці звинувачення.
Вчений стверджує, нова порода була виведена виключно в результаті схрещування бройлерів і має слабкий пір’яний покрив і генномодифікованою її назвати не можна.
Читайте також
-
ТОП-20 безкоштовних курсів для фермерів
-
Бізнес, який починається з ґранту
-
Чи збільшує генна модифікація врожайність кукурудзи?
-
Вільний птах: гуманні умови утримання курей-несучок
-
Українські породи курей: оптимальний вибір для органічних господарств
-
Про Ізраїль, фермерів, і про те, хто кому і що винен
Матеріали до теми