Реклама

Завдяки АПК в Україні розвиваються технології ― Трофімцева

31 березня 2017 55 0
Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції
minagro.gov.uaОльга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції

Минулого тижня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева відкрила всеукраїнський захід «Хакатон Аграрних Інновацій», який проводився цього року вже вдруге, та стала ментором для учасників хакатону, повідомляє прес-служба відомства.

«Аграрний сектор України останнім часом неймовірно швидко розвивається. При чому це відбувається і завдяки використанню нових технологій. Я дуже вдячна організаторам та учасникам, адже аграрний сектор буде розвиватися саме цим шляхом: автоматизація, інтенсифікація, все більша відсутність людини у виробничому процесі, штучний інтелект тощо», ― зазначила Ольга Трофімцева.

Ольга Трофімцева наголосила, що хакатон є чудовим заходом, який збирає молодих та креативних людей з усієї України. Вони протягом двох днів в командах зможуть розробити та презентувати свої проекти, які можуть бути потенційно впроваджені в різних сферах аграрного сектору.

Цього року в хакатоні прийняли участь 18 команд. Перше місце, за рішенням журі, отримала команда «Water Cloud», за проект отримання води із повітря з прогнозованою продуктивністю. А друге місце отримали «Аllfields.gov.uа», з проектом ― публічна інформація про фактичне використання земель сільськогосподарського призначення.

«Мінагрополітки та я особисто вітаємо переможців хакатону і сподіваємось, що їх розробка, як і проекти, що були представлені іншими командами, знайдуть зацікавлених користувачів не тільки серед українських аграрних компаній, а й серед органів державної влади», ― підсумувала Ольга Трофімцева.

Виконано за допомогою Disqus