За 2016 р. підприємства Держгеокадастру отримали 4,3 млн грн чистого прибутку

99
0
Для порівняння, за підсумками 2015 р. результат господарювання склав 6,5 млн грн чистого збитку
express.uaДля порівняння, за підсумками 2015 р. результат господарювання склав 6,5 млн грн чистого збитку

Із 44 підприємств Держгеокадастру, що здійснювали господарську діяльність у 2016 р., прибутковими були 30 ДП або майже 70%.

Чистий дохід загалом склав 278,5 млн грн, чистий прибуток — 4,3 млн грн. повідомили на офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Більшу частку цього результату забезпечили науково-дослідні інститути землеустрою, які загалом отримали 3, 1 млн грн прибутку. Топографо-геодезичні підприємства Держгеокадастру сумарно генерували 813 тис. грн прибутку, ДП «Центр Державного земельного кадастру» — 27 тис. грн.

Для порівняння, за підсумками 2015 року результат господарювання склав 6,479 млн гривень чистого збитку.

Як відзначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк, досягненню позитивних результатів діяльності в минулому році сприяло зростання обсягів робіт за рахунок підвищення конкурентоспроможності підприємств та оптимізація адміністративних витрат.

«Крім того, постійно проводилася робота із підвищення кваліфікаційного рівня працівників, а також пошук нових ринків збуту. Сукупність цих факторів забезпечила прибутковість більшості державних підприємств у сфері управління Держгеокадастру», — сказав Максим Мартинюк.

За його словами, згідно із затвердженими фінансовими планами, цього року держпідприємства орієнтуються на підвищення ефективності діяльності та подальше покращення фінансових результатів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus