Фермери з Дніпропетровщини продали державі «віртуальної» кукурудзи на 6 млн грн

5 квітня 2017 159 0
Винахідливі фермери продали 5 тис. т віртуальної кукурудзи
kurkul.comВинахідливі фермери продали 5 тис. т віртуальної кукурудзи

У Дніпропетровській області фермери підробили документи, аби укласти з одним із державних товариств договір закупівлі зерна майбутнього врожаю на суму 6 млн грн, пише УНІАН.

Працівники управління захисту економіки в Дніпропетровській області спільно зі слідчими управління Нацполіції в області викрили голову та секретаря одного з фермерських господарств регіону, які привласнили 6 млн грн бюджетних коштів, попередньо використавши підроблений офіційний документ.

За даними правоохоронців, 34-річний голова фермерського господарства та 56-річний секретар підробили протокол зборів учасників господарства.

Підроблений документ нібито від червня 2014 р. підтверджував факт наявності у володінні фермерського господарства земельних ділянок під посівами площею понад 2 тис. га, що не відповідало дійсності. Насправді у господарства перебувало лише 260 га.

Використання завідомо неправдивого документу дало підстави прийняти рішення щодо поставки врожаю — 5 тис. т кукурудзи. Тож фермери отримали від державного підприємства за майбутній врожай кошти у сумі 6 млн грн, фактично не поставивши товар.

Посадовцям 4 квітня оголосили підозру за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Нині голова фермерського господарства знаходиться під домашнім арештом.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus