Аграрні розписки: перша на Сумщині, сота в Україні

156
0
Аграрій отримав додаткові фінанси на проведення весняно-польових робіт
np.pl.uaАграрій отримав додаткові фінанси на проведення весняно-польових робіт

За словами координатора проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» по Сумській області Андрія Сухоставця, знаковим є те, що ця Аграрна розписка буде сотою, повідомляє sumynews.com.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора, перший в Сумській області видав аграрну розписку голова ФГ «ЖВАВЕ» Буринського району Володимир Власенко. Це дало йому можливість на вигідних умовах залучити додаткові фінансові ресурси для проведення весняно-польових робіт.

«Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів. Аграрна розписка дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції», ― повідомляє Андрій Сухоставець.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus