На аукціоні в Кіровоградській області вартість землі зросла вдвічі

2 червня 2015 117 0
На аукціоні в Кіровоградській області вартість землі зросла вдвічі
komanda777.livejournal.comНа аукціоні в Кіровоградській області вартість землі зросла вдвічі

На Кіровоградщині продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення за 73,6 тис. грн на рік. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держемагенства у Кіровоградській області.

На земельному аукціоні, що відбувся на Кіровоградщині, продано право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Площа ділянки, розташованої на території Новоградівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області, – 30 га.

Переможець аукціону уклав договір оренди земельної ділянки строком на 7 років.

При стартовій ціні продажу річної орендної плати на рівні 37,350 тис. грн (5% від нормативної грошової оцінки) вона зросла майже у 2 рази до 73,580 тис. грн (9,85%). Загалом за період користування орендарем цією земельною ділянкою до місцевого бюджету надійде понад півмільйона гривень.

«Черговий раз проведений аукціон підтвердив ефективність запровадженого механізму надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності винятково на конкурсній основі, що значно сприяє прозорому механізму розподілення земель та збільшує довіру народу до влади», — зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Денис Бабік.

Виконано за допомогою Disqus