Ваучерна приватизація землі призведе до розграбування ― АФЗУ

13 квітня 2017 100 0
В АФЗУ зроблять все, щоб не допустити повторення ваучерної приватизації в Україні
dt.uaВ АФЗУ зроблять все, щоб не допустити повторення ваучерної приватизації в Україні

В матеріалах Мінагрополітики з’явилась інформація про наміри чиновників випустити «Земельні приватизаційні сертифікати», повідомляє Український бізнес ресурс.

АФЗУ, побоюючись повторення радянської ваучерної приватизації, закликала Кабмін відмовитися від планів ваучерної приватизації.

У АФЗУ переконані, що нові сертифікати стануть правонаступниками приватизаційних ваучерів, які застосовувалися в нашій країні більше 20 років тому.

«Планується використовувати фактично той же механізм, за яким після розпаду СРСР було передано в приватні руки інше державне майно», ― підкреслюється в прес-релізі АФЗУ.

Фермери побоюються, що замість земельної реформи, на якій наполягає Міжнародний валютний фонд, в Україні відбудеться переділ і розграбування земельного ринку.

«Очевидно, що такий механізм обрано з тією ж метою ― дати можливість певним групам отримати за безцінь українську землю. Уряд обіцяє, що таким чином в процес приватизації землі вдасться залучити широкі верстви населення. Однак, насправді, ми знову отримаємо тільки імітацію народної приватизації з численними негативними наслідками для земельного ринку, економіки і держави в цілому. Особливо цинічним виглядає обіцянка чиновників МінАПК продемонструвати таким чином «всенародний характер реформи». Адже, очевидно, що мова йде саме про демонстрації, а не про реальну участь народу в цьому процесі », ― впевнені в АФЗУ.

В Асоціації пообіцяли пильно стежити за ініціативами уряду щодо земельної реформи та робити все, щоб не допустити повторення ваучерної приватизації в нашій країні.

Виконано за допомогою Disqus