Реклама

На рахунки ДПЗКУ повернули 345 млн грн заборгованості

19 квітня 2017 113 0
На рахунки ДПЗКУ повернули 345 млн грн заборгованості
rian.com.ua

З початку цього маркетингового року на рахунки Державної продовольчо-зернової корпорації України повернуто понад 345 млн грн дебіторської заборгованості минулих періодів, повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

«Ми значно активізували роботу з повернення дебіторської заборгованості минулих років, внаслідок чого тільки за останні чотири місяці на рахунки корпорації вдалось повернути майже 144 млн грн. Для порівняння — за аналогічний період минулого року сума повернень становила 1,8 млн грн. Загалом з початку цього маркетингового сезону завдяки плідній роботі нашого департаменту економічної безпеки та фінансових ризиків, а також тісній співпраці з правоохоронними органами на рахунки корпорації вже повернуто понад 345 млн грн», — розповів в. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

За його словами, у компанії посилено контроль за виконанням договірних зобов’язань, впроваджено механізм перевірки походження зернових, а також проведено службові розслідування щодо діяльності філій корпорації і її співробітників, за результатами яких звільнено працівників, причетних до виявлених порушень.

Окрім того, за результатами перевірок до правоохоронних органів з жовтня 2016 року направлено 17 звернень, за якими розпочато досудове розслідування.

Читати по темі: Покерний клуб не належить в.о. голови ДПЗКУ Григоровичу

Виконано за допомогою Disqus