На підтримку ФГ виділено 25,6 млн грн — Лапа

6 серпня 2015 65 0
На підтримку ФГ виділено 25,6 млн грн — Лапа
Кurkul.comНа підтримку ФГ виділено 25,6 млн грн — Лапа

На сьогодні в державному бюджеті України закладено 25,6 млн грн на розвиток фермерських господарств. 21,9 млн грн уже розподілено по областях, між регіонами, і як тільки усі відповідні документи будуть оформлені, — усі кошти підуть у місцеві бюджети.

Про це сьогодні під час брифінгу «Створення в Україні агентства по підтримці фермерів та сільських територіальних громад як аналога інституту ЄС» повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа.

За його словами, бюджетні кошти призначені для роботи Українського державного фонду, який і буде займатися підтримкою фермерських господарств та сімейних ферм.

«За останні роки це доволі унікальна ситуація, тому що раніше кошти розподілялися у грудні, і часто фермерські господарства не могли скористатися цими коштами. Цього року ми бачимо, що і Фонд, і міністерство аграрної політики та продовольства України спрацювали максимально ефективно для того, щоб у складних економічних обставинах фермери могли залучити кошти, які закладені у бюджеті», — розповів Володимир Лапа.

Також він додав, що на рахунках Фонду вже є близько 50 млн грн, які також підуть на підтримку та розвиток сімейних ферм.

Катерина Сокольникова, агропортал Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%
Матеріали за темою