Мешканець Прилук самовільно засіяв 63 га злітної смуги

414
0
Прилуччанин самовільно захопив понад 63 га землі
aviatablo.ruПрилуччанин самовільно захопив понад 63 га землі

Прилуцька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про відшкодування місцевим жителем 1 млн грн збитків, заподіяних самовільним зайняттям частини ґрунтової злітно-посадкової смуги аеродрому військової частини площею понад 63 га, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Прилуччанин за відсутності дозвільних документів з травня 2015 р. самовільно захопив понад 63 га земель, де вирощував сільськогосподарські культури. Внаслідок таких дій державі завдано шкоду в розмірі понад 1 млн грн.

За результатами судового розгляду кримінального провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки в зоні особливого режиму використання (ч. 2 ст. 197-1 КК України) вироком суду зловмисника засуджено до покарання у виді штрафу.Наразі за позовом прокурора триває розгляд в суді цивільної справи про відшкодування шкоди державі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus