Естонські фермери охоче купують «Лозівські машини»

253
0
«Лозівські машини» успішно дебютували в Естонії
lozovamachinery.com«Лозівські машини» успішно дебютували в Естонії

Український виробник «Лозівські машини» взяв участь в Міжнародній сільськогосподарській виставці Maamess, що відбулась 20-22 квітня в Тарту (Естонія). Під час виставки було продано декілька дискаторів «Дукат-4», пише Traktorist.ua.

З технікою «Лозівських машин» можна було ознайомитись на двох стендах — в павільйоні та під відкритим небом, де розміщувались дискові борони «Дукат».

Виставкові зразки культиваторів «Дукат-4» під час виставки були викуплені естонськими фермерами.

«Десятки аграріїв цікавились нашими енергоефективними боронами-лущильниками, що завдяки пружинним стійкам мають можливість працювати без поломок і пошкодження робочих органів на кам’янистих ґрунтах Естонії, Фінляндії та сусідніх країн», — відзначає начальник відділу продажів в Східній Європі Марина Камєнєва.

Нагадаємо, що Maamess є найбільшою та найпопулярнішою ярмаркою в країнах Балтії та має неофіційну назву «дзеркала сільського життя». Масштаби виставки дозволяють ознайомитись з усіма видами сільгосптехніки та товарів, що представлені на ринку.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus