Мінагропрод захищає земельні права ДП

7 серпня 2015 56 0
Мінагропрод захищає земельні права ДП
Кurkul.comМінагропрод захищає земельні права ДП

Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочато процедуру відновлення прав державного сільськогосподарського підприємства «Ключарківське» (Закарпатська область), пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як йдеться у повідомленні, Міністерством направлено лист до Генеральної прокуратури України, за результатами розгляду якого, прокуратурі Закарпатської області доручено здійснити заходи прокурорського реагування з метою відновлення порушених земельних прав підприємства.

«За інформацією Ужгородської міжрайонної прокуратури, розпочато кримінальне провадження по факту незаконного вилучення земельних ділянок з постійного користування державного підприємства «Радгосп-завод Великолазівський» протягом 1997-2014 р.р.», — пише сайт.

Також додається, що вилучені ділянки загальною площею 863 га в подальшому були безоплатно передані у приватну власність громадянам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства та для житлового будівництва. Державі спричинено збитків на суму понад 10 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 7°

Вітер

3.2м/с

Опади

2.4мм

Вологість

49%
Матеріали за темою