Мінагропрод захищає земельні права ДП

56
0
Мінагропрод захищає земельні права ДП
Кurkul.comМінагропрод захищає земельні права ДП

Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочато процедуру відновлення прав державного сільськогосподарського підприємства «Ключарківське» (Закарпатська область), пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як йдеться у повідомленні, Міністерством направлено лист до Генеральної прокуратури України, за результатами розгляду якого, прокуратурі Закарпатської області доручено здійснити заходи прокурорського реагування з метою відновлення порушених земельних прав підприємства.

«За інформацією Ужгородської міжрайонної прокуратури, розпочато кримінальне провадження по факту незаконного вилучення земельних ділянок з постійного користування державного підприємства «Радгосп-завод Великолазівський» протягом 1997-2014 р.р.», — пише сайт.

Також додається, що вилучені ділянки загальною площею 863 га в подальшому були безоплатно передані у приватну власність громадянам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства та для житлового будівництва. Державі спричинено збитків на суму понад 10 млн грн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus