Реклама

BASF запустив оновлений додаток для аграріїв

10 травня 2017 324 0
BASF запускають мобільний додаток «Каталог ЗЗР BASF 2017»
BASFBASF запускають мобільний додаток «Каталог ЗЗР BASF 2017»

Концерн BASF у відповідь на сучасні тенденції цифрового світу й очікування прогресивних аграріїв щодо ведення бізнесу запустив оновлений мобільний додаток «Каталог ЗЗР BASF 2017», покликаний стати надійним помічником і порадником для агрономів.

Після запуску першого мобільного каталогу ЗЗР BASF у 2014 р., який викликав високу зацікавленість аграріїв у таких технологіях, розробники суттєво вдосконалили нову версію, повідомляє прес-служба компанії BASF .

«Каталог ЗЗР BASF 2017» створений за допомогою інноваційного інструменту — ReactNative, що пришвидшує роботу програми, оперативно імпортує її на різні операційні системи (iOS, Android, Windows Mobile) і робить її застосування максимально зручним.

Серед переваг оновленого додатку — розширене та актуалізоване інформаційне наповнення, стильний і зручний інтерфейс, а також надшвидка система пошуку, яка видає потрібні дані всього за 1,5 с.

Для максимальної зручності користування програмою розробники оптимізували і спростили її навігаційну модель, яка тепер стала горизонтально-вертикальною. Так, провівши по екрану праворуч чи ліворуч, можна переходити між розділами про с/г культури, а також продукти в алфавітному порядку і в межах кожної групи препаратів — фунгіциди, гербіциди, інсектициди, протруйники, регулятори росту та інші. Окрім основних розділів у меню інтегровані корисні посилання, які ведуть на сайт компанії BASF.

«Ми неймовірно раді, що за допомогою цифрових технологій можемо забезпечити комплексними рішеннями сотні українських фермерів одночасно. Господарі, особливо в гарячий сезон, цінують свій час і відкриті до нових знань для зручнішого управління сільським господарством. А з новим мобільним додатком «Каталог ЗЗР BASF 2017» найпотрібніша інформація завжди під рукою. Ми віримо, що оновлена версія сподобається українським фермерам і стане надійним помічником для ще більшої кількості господарств», — підкреслив керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу Тіберіу Діма.

Нову версію мобільного каталогу можна завантажити у мобільних магазинах AppStore, GooglePlayMarket та Microsoft Store.

Виконано за допомогою Disqus