На Херсонщині відкриють лабораторію якості сільгосппродукції

84
0
На Херсонщині відкриють лабораторію якості сільгосппродукції
http:Кherson.inНа Херсонщині відкриють лабораторію якості сільгосппродукції

Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко схвалює проект створення в Херсонській області лабораторії якості сільгосппродукції, повідомляє сайт Кherson.in.

За його словами, зараз в пріоритеті продовольча безпека країни. Однак, держава не планує виділяти на це гроші. Уряд вважає, що аграрний комплекс повинен сам знайти інвестиції для реалізації подібного проекту, або ж звернутися до грантової допомоги.

Ідею створення на Херсонщині лабораторії якості і безпеки продукції АПК висунув кілька років тому колишній глава Херсонської облради Віктор Пелих.

«Передбачалося, що лабораторія буде займатися, в першу чергу, питаннями екологізації виробництва овочів і фруктів. Це органічні, екологічно безпечні технології, а також сертифікація нашої продукції на рівні європейських стандартів», — повідомляє портал.

Робота лабораторії дозволить продавати продукцію херсонських сільгоспвиробників за вигідною ціною, а також забезпечити українців екологічно чистим харчуванням.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus