Івченко обіцяє протестувати проти земельного законопроекту

25 травня 2017 81 0
Вадим Івченко, народний депутат України
Kurkul.comВадим Івченко, народний депутат України

Якщо в Раді проголосують за законопроект про продаж земель, партія «Батьківщина» підніме людей на протест. Про це заявив на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Вадим Івченко.

«Ми розуміємо, що людині, яка хоче продати свою землю, потрібно надати таке право. Ми розробили законопроект, який визначає, що за ринковою вартістю землю можна буде продати територіальній громаді, яка після цього зможе віддати цю землю в оренду місцевим фермерам», — написав депутат.

За словами Вадима Івченка, законопроект запропонований Урядом жахливий. Він передбачає 200 га в одні руки та нормативно-грошову оцінку землі, яка різниться в залежності від регіону.

«Наприклад, у Яготині це 55 тис. грн/га. Так ось, якщо 55 помножити на 200 — це 11 млн грн. Всього 200 га! Нерентабельне господарство… Покажіть мені в селі того одноосібника, який зможе витягнути 11 млн та заплатити за землю. У нього хата вартує максимум $3-5 тис.! Отже, питання «кому дістанеться земля» можна вважати вирішеним», — пояснює депутат.

Землю зможуть отримати лише ті, хто має мільйонні статки та не збирається працювати на землі, вважає політик.

Як повідомив Вадим Івченко, сьогодні навіть в Аграрному комітеті немає підтримки тим змінам, які пропонує Уряд. Якщо люди, які фахово розуміються на тому, що таке продаж землі за нинішніх умов, владі залишиться лише проломлювати через своїх депутатів подібну реформу.

Виконано за допомогою Disqus