Мінагрополітики сприятиме розвитку молочної галузі ― Ковальова

2 червня 2017 111 0
Молочна ферма
Kurkul.comМолочна ферма

Мінагрополітики сприятиме модернізації виробництва молочних виробів та надалі розвиватиме молочну галузь.

Про це повідомила заступник Міністра Олена Ковальова під час засідання робочої групи щодо розвитку молочної галузі за участі представників зацікавлених органів виконавчої влади, галузевих асоціацій, спілок, громадських організацій та наукових установ, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Під час наради було обговорено програму розвитку молочної галузі на період до 2022 року.У ході зустрічі було озвучено низку актуальних питань галузі, зокрема щодо маркування, ідентифікації тварин, кормовиробництва та розвитку внутрішнього ринку. Також були обговорені напрацьовані шляхи вирішення проблемних питань щодо покращення якості та безпечності молока, необхідності адаптування законодавства України до вимог ЄС.

«Молочна галузь має велике значення не тільки для українського АПК, але і для всієї країни. Молочні господарства повинні суттєво підвищити якість молочної продукції шляхом реконструкції самих молочних підприємств. Дієвим інструментом для цього стане створення сімейних ферм та об’єднання їх у кооперативи», ― розповіла Олена Ковальова.

Також учасники робочої групи обговорили питання щодо державної фінансової підтримки, необхідності інформування споживачів, збільшення споживання молочних продуктів, нарощування поголів’я корів, покращення якості молока, підвищення продуктивності корів, ріст експорту.Наприкінці було наголошено на необхідності участі у вирішенні вказаних питань усіх гравців молочної галузі.

Виконано за допомогою Disqus