Реклама

Аграрії Львівщини шукають підтримки у японських бізнесменів

3 червня 2017 195 0
Учасники зустрічі Комітету економічного співробітництва Японської федерації бізнесу «Кейданрен» та координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією МЕРТ у Києві 30 травня
loda.gov.uaУчасники зустрічі Комітету економічного співробітництва Японської федерації бізнесу «Кейданрен» та координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією МЕРТ у Києві 30 травня

Спеціалісти департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА представили сільськогосподарський та експортний потенціал аграрного сектору регіону для представників Японської федерації бізнесу «Кейданрен» під час спільної українсько-японської зустрічі в Києві, повідомили на сайті Львівської ОДА.

Експерти переконані, що завдяки величезному сільськогосподарському потенціалу української землі одним із найбільш перспективних напрямків українсько-японської співпраці є агробізнес.

Директор ДАПРу Львывської ОДА Наталія Хмиз також детально розповіла про інвестиційну привабливість Львівщини японським бізнесменам.

За її словами, виробничий потенціал області дає можливості для залучення інвестицій у розвиток малого та середнього бізнесу, зокрема у завод із виробництва круп та елеватор, малі забійні цехи, молокопереробні цехи, первинну переробку плодоовочевої продукції, дослідну агрохімічну лабораторію.

«Львівська область стає потужним майданчиком для налагодження контактів, пошуку нових бізнес-партнерів та залучення інвестицій. Одним з пріоритетних напрямків розвитку області є розвиток села шляхом створення робочих місць у сільській місцевості та формування доданої вартості в агропромисловому комплексі», — зазначила під час свого виступу Наталія Хмиз.

Крім того, мова йшла і про виведення на ринок Японії української м'ясо-молочної продукції, а також продовження проектів сільськогосподарського машинобудування для малих фермерств, розвиток логістики в АПК, можливого залучення експертної та фінансової допомоги з боку Японії.

Виконано за допомогою Disqus