На Волині заклали 10 га громадських пасовищ

5 червня 2017 122 0
Cільськогосподарська техніка проводить підготовку поля для посіву трав
agrovolyn.comCільськогосподарська техніка проводить підготовку поля для посіву трав

На виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Ратнівського району на 2016-2018 рр. на території Млинівської сільської ради закладено 10 га громадських пасовищ, повідомили на сайті Департаменту АПР Волинської ОДА.

На посів багаторічних трав згідно проекту передбачено 55 тис. грн, кошти виділені з районного бюджету. Обласні та районні програми діють на умовах співфінансування (50% на 50%).

Усі роботи з підготовці площі до посіву проводились сільськогосподарською технікою ТОВ «Гірники Агро». Насіння багаторічних трав закуплено в ПРАТ «Ковель насінтрав». Мінеральні добрива і транспортні витрати на їх доставку, були здійснення за рахунок ПП Володимира Стеренчука.

Загалом, у районі склалась позитивна тенденція до корінного покращення сіяних та природних трав. Так, протягом 2012-2016 рр. посіяно по 10 га багаторічних трав в 6 громадах — Ратнівській, Здомишельській, Забродівській, Залухівській, Гірниківській та Щедрогірській. На наступний рік передбачено посів багаторічних трав в Заболотівській ОТГ.

Завдання лідерам громад — організувати правильне використання громадського пасовища задля збереження травостою, чергуючи сінокосіння та випасання тварин у наступному та послідуючих роках.

Виконано за допомогою Disqus