Реклама

«Лозівські машини» вперше представили дискову борону «Дукат GOLD»

10 червня 2017 114 0
Важка дискова борона від Лозівських машин «Дукат GOLD»
traktorist.uaВажка дискова борона від Лозівських машин «Дукат GOLD»

Український виробник «Лозівські машини» під час виставки «АГРО-2017» вперше презентував нову важку дискову борону «Дукат GOLD» з захватом 8 м, повідомляє Traktorist.ua.

«Дукат GOLD» оснащується необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP Agro Unit та балансирною підвіскою, що точно відтворює рельєф поля. Разом із трактором номінальною потужністю від 350 к.с. нова дискова борона здатна проводити дискування на глибину понад 20 см.

«Дукат GOLD» випробовувався на різних ґрунтах. В Чернігівській області минулого року та цього року в Харківській. За результатами випробувань, наша 8-метрова борона справляється з мульчуванням пожнивних залишків кукурудзи або соняшника за 1 прохід. Завдяки дискам діаметром 726 мм глибина обробітку може становити більше 20 см», — повідомив головний конструктор «Лозівських машин» Олексій Гриненко.

Всі робочі регулювання борони виконуються з кабіни трактора за допомогою гідроприводів. В транспортному положенні ширина «Дукат GOLD» становить 4 метри.Як повідомив Олексій Гриненко, вартість борони становить 2 млн грн і вона є в переліку вітчизняної сільгосптехніки, за купівлю якої держава виплачує аграріям 20% компенсації.

Виконано за допомогою Disqus