На Полтавщині офіційно відкрили агроцентр BASF

15 червня 2017 78 0
Логотип компанії BASF
betafinance.ruЛоготип компанії BASF

Концерн BASF офіційно відкрив агроцентр у с. Великі Сорочинці на Полтавщині, ідеться в прес-релізі компанії.

Новий центр є стратегічним майданчиком для випробування нових технологій та визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур в агрокліматичних умовах Східного регіону України.

Агроцентр розширює можливості проведення польових досліджень і дає змогу збільшити кількість інноваційних препаратів BASF, дія яких вивчатиметься на дослідних полях.

«Крім того, тут регулярно відбуватимуться спеціальні семінари і Дні поля в оновленому форматі, а завдяки високотехнологічному оснащенню центру і потужній експертизі працівників BASF агрономи матимуть змогу опановувати нові знання та долучатися до найкращих світових практик з вирощування щедрих і здорових врожаїв», — повідомили в BASF.

Тож у Великих Сорочинцях спеціалісти BASF особливо глибоко вивчають ефективність продуктів компанії за різних норм внесення у різні строки, а також у порівнянні з конкурентними продуктами, пристосовують технології до агрокліматичних умов регіону, здійснюють контроль фітотоксичної дії продуктів на культурні рослини та багато іншого.

«З налагодженням роботи дослідного майданчика у Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до 4-х, що відтепер розташовані як у Центральній, Південній і Західній Україні, так і Східній, а разом з 13 демоцентрами BASF працює широка мережа з дослідження ефективного захисту рослин по всій країні», — зауважив технічний директор компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу Маріано Етчеверрі.

Робота нового агроцентру BASF відбувається у двох напрямах — дрібноділянкові досліди на п’яти ключових сільськогосподарських культурах Східного регіону (озимій пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої) та демонстраційні поля, де представлені системи захисту BASF.

Виконано за допомогою Disqus