Керівництво АПУ дискредитує політсилу — Козаченко

15 червня 2017 76 0
Леонід Козаченко, президент «Української аграрної  конфедерації»
Kurkul.comЛеонід Козаченко, президент «Української аграрної конфедерації»

Керівництво Аграрної партії України (АПУ) (зокрема, її голова Віталій Скоцик) дискредитує цю політичну силу. Про це повідомив народний депутат (БПП), президент «Української аграрної конфедерації» (УАК) Леонід Козаченко, повідомляє AgroPolit.com.

Читати по темі: Бакуменко пішов з АПУ через «вождизм» Скоцика

«Аграрна партія України — це політична сила, яка створена аграріями багато років тому і представляє тисячі людей, котрі працюють у сільському господарстві. Вона не була створена Віталієм Скоциком, який з’явився в ній не так давно, і не є його власністю. На жаль, мушу констатувати, що нинішня верхівка Аграрної партії її дискредитує», — говорить він.

Народний депутат нагадав, що був і залишається вірним аграрній сфері.

«Як народний депутат, член парламентського аграрного комітету, керівник впливової громадської організації докладаю максимум зусиль для того, аби аграрії отримували належну підтримку від держави, а агросектор розвивався, примножуючи свої досягнення провідної галузі економіки України. Моя позиція завжди відкрита. Якщо Віталію Скоцику чи «політичним спонсорам», котрі стоять за його спиною, це не подобається, це справа їх совісті», — резюмував політик.

Читати по темі: Мітинг АПУ під Радою не був популізмом — Скоцик

У прес-службі наголосили, що такою заявою розраховують, що «це спонукає Віталія Скоцика до відкритості, позбавить його інтересу виступати із заявами, які не відповідають дійсності, а також вгамує його жагу до дешевого піару».

Виконано за допомогою Disqus