Реклама

Тернопільщина залучить до жнив понад 1 тис. комбайнів

27 червня 2017 83 0
Зернозбиральний комбайн
Kurkul.comЗернозбиральний комбайн

За словами заступника директора депертаменту агпромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимира Стахіва, область готується до збирання ранніх зернових та зернобобових культур. До робіт планується залучити 1176 зернозбиральних комбайнів. Про це йдеться на сайті Тернопільської ОДА.

«В сільськогосподарських підприємствах для збирання ранніх зернових області буде задіяно 1176 зернозбиральних комбайнів, з них 911 одиниць високопродуктивних комбайнів іноземного виробництва. Додатково укладено угоди на залучення господарствами 172 одиниць потужних комбайнів. Всього на жнивах поточного року з врахуванням прогнозу додатково буде працювати 1348 одиниць, що дозволить прискорити збирання зернових культур», ― наголосив Володимир Стахів.

Читати по темі: Аграрії зібрали перші 2,5 тис. т зернових нового врожаю

Він додав, що для проведення післязбиральної доробки зерна в господарствах області є в наявності 504 зерноочисних машин, 228 зерносушарок, в тому числі, на елеваторних комплексах та комбінатах хлібопродуктів 47 зерносушарок. Потужності наявного зерносушильного обладнання дозволяє за добу переробити близько 130 тис. т зерна. Також на території області знаходиться 33 сертифікованих зернових склади загальною ємністю понад 1300 тис. т одноразового зберігання зерна. Крім цього, в поточному році проводиться будівництво ще двох елеваторів потужністю понад 110 тис. т зберігання зерна.

За оперативною інформацією сільгосппідприємствами всіх форм власності необхідно зібрати зернові та зернобобові культури на площі 314,4 тис. га та 59,1 тис. га ріпаку. З них ранніх зернових та зернобобових ― 212,9 тис. га, зокрема, пшениці ― 138,6 тис. га, ячменю ― 54,3 тис. га, жита ― 0,5 тис. га, вівса ― 1,4 тис. га і гороху ― 18,1 тис. га.

Виконано за допомогою Disqus