Фінляндія. Компанія розробила пересувну ферму

28 червня 2017 119 0
Пересувна ферма
abcnews.com.uaПересувна ферма

Фінська компанія Exsilio Oy розробила концепцію міської ферми у формі контейнера. Встановити модуль для вирощування овочів можна у будь-якій точці міста. Для роботи ферми достатньо підключити її до електромережі та водопостачання.

Про створення незвичної ферми повідомляє портал abcnews.

Читати по темі: Японія. Цьогоріч запрацює повністю роботизована ферма

Модульні ферми EkoFarmer розроблені спеціально для міста. Розроблені фінською компанією контейнери довжиною 13 м вміщують декілька поличок з грядками для вирощування овочів, трав та листової зелені.Для роботи ферми потрібна лише вода та електроенергія, тому її можна встановити поряд з рестораном, магазином чи неподалік від житлових будинків. Модулі легко можна транспортувати з однієї точки міста в іншу.

За рік вертикальна ферма EkoFarmer виробляє 55 пучків салату, що в три рази більше, ніж звичайна теплиця. Такий результат можливий завдяки багаторівневим грядкам. Контролювати ступінь вологості та освітлення можна вручну.

Точно вартість модуля компанія поки не повідомляє, але голова Exsilio Oy Томас Тапіо вважає, що один контейнер-ферма коштувати близько €100 тис.

Також EkoFarmer можна буде орендувати за кілька тис. € на місяць.

Виконано за допомогою Disqus