Замість збору урожаю ми мусимо боротися за свої права ― Мірошніченко

1 липня 2017 160 0
Іван Мірошніченко, народний депутат від Об’єднання «Самопоміч»
kurkul.comІван Мірошніченко, народний депутат від Об’єднання «Самопоміч»

На фермерському віче, яке відбувається зараз у Кропивницькому присутні фермери області та депутати. Народний депутат від Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко один із присутніх на віче.

Про це йдеться у ексклюзивному матеріалі від Kurkul.com.

На думку нардепа, замість того, щоб збирати урожай, фермери змушені боротися за свої права.

«Замість збору урожаю ми стоїмо тут і намагаємося боротися за свої базові права. Права на свободу, право на вільне прийняття рішень, на власність. І мені від цього дуже сумно. Радує, що ми все-таки сьогодні разом і підтримуємо один одного. Це дуже важливо», — почав свій виступ на віче нардеп.

За його словами, після загострення ситуації з сільгосппідприємством «Нива-2010», що у с. Бережинка Кіровоградської області, у людей виникла думка, що це політична акція, що там переслідуються якісь політичні цілі.

«Погляньмо навколо. Ми не бачимо жодного прапора політичних партій. Було кілька, але їх, бачу, прибрали. Ми бачимо прапори аграріїв і прапор України. Спекулювати на цьому не треба. А ось те, що може бути політичним: якщо будуть приїжджати сотні поліцейських, Нацгвардійців і бити простих людей, бити ветеранів АТО, то 100% буде політичний підтекст, як би ви не хотіли. Такі кроки направлені не на мир, не на об’єднання, не на вирішення проблем, про які ми говоримо. А чомусь приймаються такі рішення… досить дурні… Які навпаки не залишають людям вибору», — говорить Іван Мірошніченко.

Виконано за допомогою Disqus