Українські аграрії більше не хочуть переплачувати за бренд Syngenta

13 липня 2017 880 0
Поле
kurkul.comПоле

Сільгоспвиробники в Україні все частіше шукають альтернативу продукції відомих брендів ЗЗР і насіння, у тому числі і компанії Syngenta.

Причиною цього називають дорогі рекламні кампанії, кошти на які виробники вкладають у вартість агрохімії.

Читайте за темою Syngenta в суді: чи «аукнеться» українським фермерам?

Таку думку озвучив аграрій із Дніпропетровщини Микола Хорольський.

За словами фермера, у його господарстві  продукція Syngenta є базовою. Але все частіше аграрій шукає і інших партнерів, щоб уникнути «монополізму» відомого бренду.

«Почали пробувати використовувати і препарати інших фірм, які не так розрекламовані і набагато дешевші. Ми розуміємо, що це як «кока-кола», і що ми переплачуємо за бренд. Тому стараємось відходити від цього», — розповідає Микола Хорольський.


Цінових коливань, пов’язаних із судовимим позовами американських фермерів,  у Syngenta Микола Хорольський поки що не побачив, лише на гібриди 2014 р.

А от про механізм форвардної закупівлі зерна від цієї компанії аграрій відгукується негативно й не бачить сенсу в форфарді Syngenta.

«Це абсолютно невигідно, як «нашим салом і нам по губам». Є ринок, ми відслідковуємо ціни і все. Так, у Syngenta є такі схеми, зокрема знаю, що вони скуповують кукурудзу, але це як «гра в рулетку», неправильний підхід», — коментує сільгоспвиробник.

Kurkul.com надіслав до компанії Syngenta офіційний запит з питаннями, що турбують фермерів, зокрема: 

  • Який рекламний бюджет в Україні має компанія Syngenta?
  • Який відсоток від ціни продукції складають саме рекламні витрати?

Готові опублікувати позицію компанії Syngenta.

Виконано за допомогою Disqus