Укрдержфонд оголосив конкурс для фермерів на 65 млн грн

19 липня 2017 167 0
Змагання
pixabay.comЗмагання

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) проводить конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі, ідеться на сайті відомства.

Бюджетна програма «Надання кредитів фермерським господарствам» передбачає, що переможці конкурсу зможуть отримати кредити до 500 тис. грн.

Проте фермери мають повернути кошти протягом 5 років.

Загальна сума, що буде розподілена серед учасників конкурсу, становить 65 млн грн.

До участі запрошують усі фермерські господарства.

Винятком є лише ті, які мають заборгованість перед Укрдержфондом, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації. Відмовити в участі можуть сільгоспвиробникам, у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

 Конкурс проводять у два етапи:

  1. Регіональні комісії Укрдержфонду приймають заявки та документи для участі в конкурсі, визначають фермерські господарства, що претендують на одержання фінансової підтримки. Прийом документів від конкурсантів триває з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р.
  2. Конкурсна комісія з питань надання фінансової підтримки проводить відбір та формує реєстр фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки.

Перелік документів, які треба подати для участі в конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами).

Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі», на офіційних сторінках регіональних відділень Укрдержфонду в соціальній мережі Facebook або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Виконано за допомогою Disqus