Площі зрошуваних земель на Полтавщині збільшать

83
0
Зрошення земель
apk.adm-pl.gov.uaЗрошення земель

У Полтавській області вирішили продовжувати роботу із впровадження поливів на 2018 р. Загалом у 2017 р. збільшено у 3,2 фізичну площу поливів та у 10 разів обсяги гектарополивів на державних системах.

Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

Питання роботи Градизької зрошувальної системи у 2017 р. та перспективи збільшення площ зрошення на наступний рік розглянули на виїзній робочій нараді в Глобинському та Кременчуцькому районах.

Нині на Градизькій зрошувальній системі в Глобинському районі задіяно 6 насосних станцій та 26 сучасних широкозахватних дощувальних установок.

«Спільно із товаровиробниками попередньо погоджена стратегія спільної роботи в 2018 р., згідно якої площі зрошення збільшаться майже на 2 тис га. У зв’язку із цим виникають нові проблеми, які потрібно вирішувати вже сьогодні», — ідеться в повідомленні.

Давали пояснення із переваг зрошувального землеробства керівники та спеціалісти ТОВ «Рост-Агро», ТОВ СПГ «Надія», СФГ «Зеніт», ТОВ «Юнігрей-Агро».

Аграрії в цілому по області прогнозують значну втрату врожаю сільськогосподарських культур.

Адже за даними спостережень метеорологічних станцій МС Полтава, МС Гадяч і МС Веселий Поділ в Полтавській області за квітень-липень (І-ІІ декада) сума атмосферних опадів (105,7 мм) складає відхилення 90,4 мм від середньо багаторічних значень та 176,5 мм від значень минулого року на фоні підвищення температури повітря.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus