АСТРА покаже зернозбиральний комбайн SAMPO COMIA C12 на AGROEXPO-2017

3 серпня 2017 70 0
Комбайн Sampo
YouTubeКомбайн Sampo

Компанія АБА «АСТРА» презентує новий на ринку України зернозбиральний комбайн Sampo Comia C12.

Вітчизняні аграрії зможуть побачити комбайн на Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo-2017 протягом 20-23 вересня 2017 р. в м. Кропивницькому (Кіровограді), пише Traktorist.ua із посиланням на прес-службу компанії

Комбайн Sampo Comia C12 відрізняється хорошою маневреністю на горбистих полях і мінімальним радіусом розвороту завдяки найкоротшій в класі колісній базі.

Системи обмолоту, очищення, сепарації багатобарабанного комбайна створені саме з урахуванням роботи в екстремальних умовах.

«Висока якість і низький рівень пошкодження зерна досягається завдяки цілому ряду параметрів, які модель успадкувала від своїх попередників — селекційних комбайнів», — ідеться в повідомленні.

Доповнює картину наявність довгих клавіш соломотряса, 2-ступеневого решетного стану, що не дозволяє дрібним залишкам соломи блокувати роботу системи домолочування, інерційного барабана з високими ріжучими властивостями підбарабання.

Комбайн нескладно почистити навіть в польових умовах, адже з машини легко витягуються касети, верхнє і нижнє решето та лотки клавіш.

Стенд компанії АБА «АСТРА» знаходитиметься недалеко від сцени у секторі V.

Виконано за допомогою Disqus