АСТРА відкрила новий офіс в Черкасах

6 вересня 2017 109 0
Офіційне відкриття нового офісу АБА «АСТРА» у Черкасах
АБА «АСТРА»Офіційне відкриття нового офісу АБА «АСТРА» у Черкасах

Офіційне відкриття нового регіонального дистриб’юторського центру компанії АБА «АСТРА» відбулося 5 вересня.

Про це повідомила прес-служба компанії.

У новому офісі розмістили магазин і склад запчастин, сервісну майстерню і виставковий майданчик. Центр надаватиме послуги з продажу та сервісного обслуговування техніки Fendt, Gregoire Besson, Berthoud та інших традиційних брендів компанії АСТРА.

За словами генерального директора АБА «АСТРА» Ігоря Губарєва, відкриття офісу в Черкасах — стратегічно важлива подія, до якої йшли протягом багатьох років. Адже представництво компанії в регіоні було і раніше, але зараз його робота вийшла на новий якісний рівень.

«Ідея відкрити тут регіональний центр виникла ще у далекому 2017 р. Наша компанія поступово зростала. За перше півріччя 2017 р. ми збільшили продажі на 35% у порівнянні з аналогічним періодом у 2016 р., тому необхідно було розширюватися. Ми відкрили тут новий офіс, який покращить синхронізацію роботи між відділами, оптимізуючи процеси. Зараз ми поставили для себе високі цілі і будемо розвиватися активніше і працювати в цьому регіоні», — розповідає Ігор Губарєв.

Новий офіс відповідає всім вимогам AGCO і нічим не відрізняється від європейських регіональних представництв корпорації. Найближчим часом у планах регіональних представників збільшити асортимент продукції в магазині запчастин, розвивати напрямок сервісного обслуговування та залучати нових клієнтів до співробітництва.

 

Виконано за допомогою Disqus