Закупівельні ціни на молоко зростатимуть

4 серпня 2017 100 0
Молоко в тарі
pixabay.comМолоко в тарі

Українські ціни на молоко в короткостроковій перспективі будуть рости, а сезонне скорочення виробництва молока буде цьому слугувати.

Зараз ціна на молоко екстра ґатунку продовжує укріплюватися. Стає все більше пропозицій з ціною в 8,3-8,5 грн/кг (з ПДВ). Найвищий ціновий діапазон відмічається у Північному регіоні України — 7,87-8,57 грн/кг.

Про це повідомила аналітик Асоціації виробників молока (АВМ) Яна Музиченко.

Ціна на молоко вищого ґатунку коливається в межах 8,2-8,3 грн/кг. У Центральному регіоні України за нього платять найвищу ціну — 7,5-8,3 грн/кг (з ПДВ).

За молоко першого ґатунку платять від 7,20-8,20 грн/кг, в залежності від обсягу. Північний регіон відмічається найвищою ціною, яка становить 7,50-8,20 грн/кг (з ПДВ).

За результатами останнього звіту ФАО індекс цін на молочні продукти знову зріс  — +3,6% за місяць та 52,2% за рік. Такий результат був передбачуваним, адже ціни на масло били всі рекорди. Крім того зросла ціна на сир та сухе незбиране молоко.

«Усе ж світові молочні виробники налаштовані на зростання закупівельних цін. Так, Fonterra повідомив про підвищення ціни на молоко до 6,75 $/кг сухого молочного залишку. Кооператив відзначає посилення попиту на молочну продукцію в світі та спрямований на збільшення прибутку власних фермерів», — повідомляють в АВМ.

Виконано за допомогою Disqus