Зерно пшениці має коштувати 3 тис. грн/т — думка

38
0
Зерно пшениці має коштувати 3 тис. грн/т — думка
Кurkul.comЗерно пшениці має коштувати 3 тис. грн/т — думка

Зерно має коштувати мінімум 3 тис. грн/т. Про це в інтерв’ю Аgrotimes сказав генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Герром Інвест-Україна» Дітріх Трайс.

«На жаль, ми не можемо диктувати ринку ціну на свою продукцію, тому реалізуємо її за ті кошти, що нам пропонують. Виходом із такої ситуації може бути лише інтенсивний розвиток підприємства. Саме низька ціна на зерно стимулює нас збільшувати врожайність сільгоспкультур, а отже, змушує працювати ефективніше», — сказав експерт.

Також він додав, що його підприємство існує дев’ять років, але перші шість воно розвивалося набагато повільніше, ніж останнім часом. Це тому, що «Герром Інвест-Україна» почав застосовувати сучасні технології, завдяки яким вдається досягати кращих результатів. Торік урожайність озимої пшениці в середньому становила 60 ц/га, цього року очікують отримати 65, ріпаку — 30 ц/га.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми